Головна / Пам'ятка / Гідрофобізуюча рідина ГКЖ-11К


Гідрофобізуюча рідина ГКЖ-11К

 

Причиною висолів можуть стати гідрологічні умови ділянки, на якому будується будинок, якість гідроізоляції будинку, а також якість використовуваного для кладки розчину. Фахівці стверджують, що перерахованими вище причинами список факторів, що впливають на інтенсивність солевиделенія, не обмежується, і це робить останні практично не прогнозованими, особливо коли будівлю вже побудовано.

Активний спосіб боротьби з солевиделеніямі — застосування гидрофобизирующих рідин. Оброблена ними стіна одночасно і відштовхує вологу, і дозволяє стіні "дихати". Таку стіну можна мити без ризику появи "мокрих плям".

Водовідштовхувальна рідина ГКЖ-11К

Для запобігання появи на стінах будівель білого нальоту, який представляє собою різні солі, ми пропонуємо використовувати водовідштовхувальну рідину ГКЖ-11К. Вивчивши природу появи висолів на цегляній кладці, фахівці прийшли до однозначної думки: білястий наліт, який виступає з часом на поверхні цегли, є сумішшю солей кальцію (Са) і натрію (Na). Після випаровування води солі кристалізуються на поверхні кладки. Запобігти проникненню вологи в масу розчинного шва і, як наслідок, унеможливити міграцію солей на лицьову поверхню цегли, дозволяє обробку готової кладки кремнийорганическим складом ГКЖ-11К вітчизняного виробництва

 

 

Інструкція по застосуванню рідини ГКЖ-11К

  1. Робочий розчин готують в кількості, необхідній для 1-2 годин роботи, з розрахунку 55 мл водовідштовхувальної рідини на 1 л води.
  2. Роботи ведуть при температурі не нижче +5 С°, наносити робочий розчин пензлем, губкою або пульверизатором на суху очищену поверхню цегляної кладки, не допускаючи патьоків та не залишаючи крапель.
  3. Витрата робочого розчину залежить від пористості оброблюваного матеріалу і становить в середньому 350 мл (відповідає 20 г водовідштовхувальним рідини) на 1 м2 поверхні.
  4. Порушення даної технології приготування з використання робочого розчину, а також повторна обробка по висохлому шару можуть привести до появи білих розлучень.
  5. Зберігати при температурі від 0 до +30 С.

Характеристика

Продукт ГКЖ-11К є водним або водно-спиртовим розчином метілсіліконату калію і призначений для обробки пористих будівельних матеріалів, будівель і споруд з:

Поверхня, оброблена ГКЖ-11К, не вбирає вологу і зберігає газо- і повітропроникність, що підвищує захисні властивості споруд. Зовнішній вигляд поверхні після її обробки гидрофобизатором не змінюється.

Фізико-хімічні властивості

Показник

Норми для марок

Зовнішній вигляд

марка А

марка Б

марка В

Зовнішній вигляд

Рідина від світло-жовтого до коричневого кольору

Прозора або злегка каламутна рідина

Прозора або злегка каламутна рідина

Щільність при температурі 20 ° С, г / см3

1,120 - 1,300

1,200 - 1,225

1,250 - 1,350

Лужність,% (у перерахунку на KOH)

16,0 - 29,0

13,0 - 16,0

19,5 - 22,5

Масова частка нелетких речовин,%

39,0 - 52,0

28,5 - 32,5

44,5 - 49,0

Відомості про безпеку

Продукти ГКЖ-11К при зберіганні і використанні не виділяють шкідливі пари і гази, нетоксичні, вибухобезпечні, але мають лужну реакцію, тому при роботі з ними необхідно дотримуватися правила безпеки ті ж, що при роботі з лугами.

Працювати необхідно в гумових рукавичках, окулярах, напилення проводити з навітряної сторони. При попаданні рідини в очі, промити великою кількістю проточної води.

Загальний прайс-лист на супутні та допоміжні матеріали

 


 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса офісу: