Головна / Пам'ятка / Кислотний препарат для чистки фасадів від висолів — КЕРАНЕТ (keranet)


Кислотний препарат для чистки фасадів від висолів — КЕРАНЕТ (keranet)

ВисолиПроблема видалення сольових відкладень, що з'являються з часом на поверхні цегляної кладки, знайома всім будівельникам. Високоефективна імпортна смивка "висолів" KERANET виробництва італійської фірми MAPEI допоможе успішно вирішити це завдання і дозволяє, також, усунути цементні, вапняні, гіпсові та інші будівельно-технологічні забруднення, мають лужну природу.

Шановні покупці! З метою запобігання появленню білих плям на цегляному фасаді необхідно дотримання правил ведення кладки.

Типові випадки застосування:

Протипоказання до застосування:

 Не використовуйте КЕРАНЕТ для:

Технічні характеристики

КеранетКолір: Прозора рідина

рН: 1,13

Активна речовина: 15%

Термін зберігання: 24 місяці в оригінальній упаковці

Займистість: не горючий

Діапазон температур застосування: від 0 до + 40 °С

Час витримки до змивання: 5 хв

Інструкція по застосуванню

Перед тим, як приступити до очищення КЕРАНЕТ, захистіть все, що може бути пошкоджено кислотою. Перед обробкою поглинаючих матеріалів (пористої керамічної плитки, бетону, багатошаровою штукатурки і т.д.) добре змочіть їх водою. Рідкий КЕРАНЕТ слід наносити смугами щіткою або маховою кистю. Дайте препарату діяти протягом приблизно 5 хв, потім змийте його за допомогою щітки або абразивної губки, змивати до тих пір, поки не зникнуть всі видимі плями. Якщо якісь плями залишилися, операцію повторити. Рідину з підлоги видаляйте за допомогою губки, гумового валика для видалення вологи або пилососа промислового зразка, потім промийте ще раз поверхню водою, протираючи її пензлем у всіх напрямках, і на закінчення просушіть тканиною. Якщо виникла необхідність у використанні КЕРАНЕТ в порошку, потрібно виконати такі ж дії, але порошок насипайте на добре зволожений водою підлогу. Взагалі КЕРАНЕТ можна використовувати також для періодичного збирання і видалення звичайних забруднень, але слід пам'ятати, що він видаляє тільки поверхневі масляні плями.

Техніка безпеки:

При роботі з КЕРАНЕТ: обов'язково користуйтеся гумовими рукавичками, гумовим взуттям і захисними окулярами. Уникайте потрапляння засобу на шкіру тіла і одяг. При попаданні рясно промийте уражене місце водою, мильним або содовим розчином, в більш серйозних випадках звертайтеся до лікаря. Тримайте засіб в закритій ємності і в недоступному дітям місці. При випадковому попаданні засобу в стравохід потрібно проковтнути одну-дві столові ложки збовтати магнезії або прийняти двовуглекислої соду і негайно звернутися до лікаря.

Упаковка: Пластмасові контейнери масою 5 кг і 1 кг.


 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса офісу: